top of page
download.png

Par mums

Mūsu stāsts

Mūsu pieeja​

Mēs radījām tirgus izpētes studiju TRIBUS RESEARCH ar misiju palīdzēt uzņēmumiem atrast un realizēt savu maksimālo potenciālu šeit un tagad. TRIBUS RESEARCH nodrošina tirgus izpētes pakalpojumus Baltijas valstīs (Latvijā, Igaunijā, Lietuvā) un ārpus tām.

Mūsu pieeju raksturo atvērtība, elastība, izvēle un radošs darba process. Dažas ātras intervijas vai apjomīgas aptaujas, Excel datu tabulas vai interaktīvi tiešsaistes risinājumi, īstermiņa vai ilgtermiņa, klasiskas vai inovatīvas metodes, palīdzība vienā pētījuma posmā vai visu izpētes procesu kopums – tās ir jomas, kas mums padodas. Un rezultātus mēs izskaidrojam saprotami – vienkārši, bet ar jēgu.

Mums patīk izprast lietas un procesus, tāpēc mēs iedziļināmies mūsu klientu jautājumos un vajadzībās. Mūsu aizraušanās ar pētījumiem liek mums meklēt piemērotākos risinājumus jebkurā situācijā.

 

Vairāk nekā 13 gadu pieredze ļauj mums profesionāli veikt mūsu darbu. Tehnoloģisko risinājumu izmantošana ļauj mums to darīt efektīvi.

Mēs esam par mūsu klientu attīstību.

​​

Mēs esam par un ap pētījumu kvalitatīvu veikšanu, tāpēc veicam pētījumos ieinteresēto apmācības tiem, kuri vēlas tos veikt paši.

 

Pētījumu atslēga ir detaļās.

Starptautiskos un vietējos kvalitātes standartus apliecina mūsu dalība ESOMAR un Latvijas Sociologu asociācijā.

Santa Usāne / Tribus Research

Santa Usāne, Dr.
Izpilddirektore

Santa Usāne tirgus un sociālo pētījumu jomā darbojas vairāk nekā 13 gadus. Viņa specializējas sarežģītu pētījumu metodoloģijās un klientu izpētē no vairākiem aspektiem neatkarīgi no tā, vai tā ir iedzīvotāju vai juridisko personu izpēte. Viņa ir ieguvusi doktora grādu socioloģijā Latvijas Universitātē. Santai ir liela pieredze, vadot apjomīgus vietējos un starptautiskus projektus un palīdzot uzņēmumiem attīstīties Baltijas valstīs un ārpus tām.

santa.usane@tribusresearch.lv

+371 26633506

Krista Grāvīte / Tribus Research

Krista Grāvīte
Projektu vadītāja

Kristai Grāvītei ir profesionālas zināšanas kvalitatīvo un kvantitatīvo pētījumu

metodoloģijās, kā arī pieredze laukdarbu koordinēšanā. Viņas pētnieciskās intereses ir saistītas ar inovatīvām un tehnoloģiskām tēmām, tomēr viņa ļoti rūpīgi izturas pret visiem projektiem, pie kuriem strādā.

Viņa pievērš uzmanību detaļām un ir mērķtiecīga savā darbā – tās ir prasmes, kas nodrošina kvalitatīvu pētījumu veikšanu katru dienu.

krista.gravite@tribusresearch.lv

bottom of page